Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 19.08.2015 12:16
Cyberpunk, neony i wielkie korporacje. Satellite Reign dostało swój premierowy zwiastun
914V

Cyberpunk, neony i wielkie korporacje. Satellite Reign dostało swój premierowy zwiastun

Już niebawem powrócimy do czasów dzieciństwa i zagrywania się w oryginalne Syndicate. Wszystko za sprawą Kickstarterowanego Satellite Reign, które jest swojego rodzaju spadkobiercą legendarnego tytułu.

Przy dziele Bullfroga spędziłem za szczeniaka jakąś absurdalną liczbę godzin. Była to jedna z niewielu strategiczno-taktycznych produkcji, które wkręciły mnie do takiego stopnia. Wszystko za sprawą mrocznego klimatu potężnych korporacji władających światem, walk pomiędzy zmodyfikowanymi za pomocą wszczepów agentami oraz fenomenalnym gadżetem do perswazji, dzięki któremu zbierałem swoją małą armię losowych ludków.

O Satellite Reing, którego celem jest kontynuowanie schedy po Syndicate, dowiedzieliśmy się w wakacje 2013 roku. Dzieło małego, niezależnego studia 5 Lives Studios zebrało na produkcję ponad 460 000 funtów, co może nie jest kwotą zawrotną, ale i tak uzyskano więcej, niż potrzebowano. Po dwóch latach pracy, gra wreszcie opuści Early Access 28 sierpnia i trafi do cyfrowej dystrybucji. 

Z tej okazji możecie obejrzeć niezwykle klimatyczny zwiastun premierowy. Polecamy! To będzie naprawdę dobra gra!

Źródło: http://www.pcgamer.com/satellite-reign-launch-trailer-is-heavy-on-neon-disco-and-violence/

Tagi: 5 Lives Studios crowdfunding early access kickstarter satellite reign