Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2015 20:00
Piękno sportu na materiale z Blood Bowl 2 - przygotowani na mecz?
788V

Piękno sportu na materiale z Blood Bowl 2 - przygotowani na mecz?

Blood Bowl powróci już pod koniec września dzięki nowej wizji projektu Francuzów z Cyanide. Autorzy postanowili przypomnieć o swoim projekcie i opublikowali bardzo przyjemny zwiastun. Zapraszamy do oglądania! 

Cyanide ma spore doświadczenie w przygotowywaniu produkcji z serii Blood Bowl. To właśnie ta ekipa w 2009 roku stworzyła pierwszy tytuł z tej serii, który trafił na Xboksy 360, PlayStation Portable, Nintendo DS-y oraz komputery osobiste. Po roku na rynku pojawiła się odpicowana edycja, która trafiła już tylko i wyłącznie na PC-ty. Twórcy nadal rozwijali swoją koncepcję i w 2012 roku na półkach sklepowych pojawił się Chaos Edition, który był kolejnym rozszerzeniem pierwotnego pomysłu. Po tych produkcjach nadszedł czas na dwójkę, która trafi na rynek 22 września.  

Deweloperzy podkreślają, że najnowsza edycja będzie ukoronowaniem prac nad tym uniwersum. W grze pojawi się kampania oraz bardzo rozbudowane tryby sieciowe! Ciekawostką na pewno jest fakt, że każdy zawodnik w naszej drużynie będzie mógł wpłynąć na losy spotkania, ponieważ autorzy przygotowali indywidualne umiejętności dla każdego grajka.

Gra zapowiada się na przyjemną taktyczną sportówkę, w której zawodnicy będą musieli przemyśleć każdy ruch. Nawet najmniejsza decyzja może mieć znaczenie w ostatecznym rezultacie spotkania.

Zobaczcie najnowszy zwiastun Blood Bowl 2, który w ciekawy sposób przedstawia rywalizację.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: blood bowl 2 Cyanide Focus Home Interactive trailer zwiastun