Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2015 16:59
Kingdom Come: Deliverance zaoferuje nam wybitne starcia na miecze
826V

Kingdom Come: Deliverance zaoferuje nam wybitne starcia na miecze

Czesi z Warhorse Studios wciąż pracują nad Kingdom Come: Deliverance. Twórcy postanowili przybliżyć nam pojedynki na miecze, które będą głównym elementem produkcji. Studio od wielu miesięcy dopracowuje pojedynki rycerzy. 

Kingdom Come: Deliverance zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku, ale myślę, że opóźnienie premiery tego RPG-a to naprawdę dobra wiadomość. Twórcy nie tracą czasu, a opracowują świetną pozycję, która powinna zainteresować wszystkich sympatyków tego gatunku.

Autorzy na najnowszym materiale odpowiadają o przygotowywaniu pojedynków na miecze. Studio stawia na pełen realizm, więc przed stworzeniem systemu cała ekipa zajęła się dokładnym studiowaniem walk rycerzy. Dopiero po poznaniu teorii, deweloperzy rozpoczęli odpowiednie prace nad tym aspektem dzieła.

W wielu grach RPG walka nie jest niczym szczególnym, ale przedstawiciele Warhorse Studios wiedzą, że ich tytuł będzie opierał się na starciach. W grze nie znajdziemy magii, bestii, czy też potworów i właśnie rywalizacja na miecze zajmie nam długie godziny. 


Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios