Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2015 20:32
The Coalition opowiada o odpicowaniu Gears of War
708V

The Coalition opowiada o odpicowaniu Gears of War

Pod koniec miesiąca wszyscy sympatycy Gearsów zapoznają się z odpicowaną wersją pierwszej odsłony. Deweloperzy dopracowują dzieło i postanowili podzielić się z nami najnowszymi informacjami. Gra na Xboksie One wygląda świetnie! 

Kilka godzin temu mogliście na PPE zerknąć na świeże materiały przedstawiające rozgrywkę z Gears of War: Ultimate Edition. Natomiast teraz możemy zerknąć na kolejny materiał przedstawiający odpicowanie tytułu. The Coalition postanowiło pokazać restaurowanie Szarańczy – twórcy zajęli się każdą postacią.

W Ultimate Edition deweloperzy zadbali nie tylko o odpicowaną grafikę i płynną rozgrywkę – w grze pojawi się również zmodernizowany tryb wieloosobowy (60 klatek na sekundę, dedykowane serwery, ulepszony matchmaking, nowe tryby), aż 19 map, 17 postaci do odblokowania, czy też więcej opcji personalizacji.

Warto na pewno wspomnieć, że kupując produkcję zainteresowani gracze do końca roku będą mogli zagrać we wszystkie części Gears of War. Microsoft w tym miesiącu zapowiedział, że dzięki wstecznej kompatybilności klienci zagrają za darmo w Gears of War, Gears of War 2, Gears of War 3 oraz Gears of War: Judgment

Źródło: YouTube.com

Tagi: gears of war: ultimate edition The Coalition