Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2015 14:00
Nowy tryb z Halo 5: Guardians zapowiada się świetnie - zobaczcie rozgrywkę
663V

Nowy tryb z Halo 5: Guardians zapowiada się świetnie - zobaczcie rozgrywkę

343 Industries chce zaoferować sympatykom uniwersum Halo nowy tryb, w którym akcja będzie miała miejsce na wielkich arenach. Zespoły będą wykonywać specjalne zadania i jednocześnie rywalizować o cenne punkty. Rozgrywka w Warzone wygląda świetnie. 

Warzone to nowy tryb w Halo 5: Guardians. Twórcy zdecydowali się na rozgrywkę 24 graczy, którzy zostaną rozlosowani do dwóch zespołów. Na mapach pojawią się dodatkowo oponenci kontrolowani przez sztuczną inteligencję, a same miejscówki będą ogromne. Deweloperzy zapowiadają lokacje czterokrotnie większe od standardowych terenów.  Oczywiście podczas zmagań będziemy mogli zdobywać mocarne bronie oraz wskoczymy za stery wielkich pojazdów.

Zmagania zapowiadają się naprawdę ciekawie, a wierni sympatycy uniwersum na pewno chętnie wypróbują ten wariant zabawy. Będzie to spora innowacja w porównaniu do typowej rywalizacji. Na poniższym fragmencie rozgrywki zobaczycie 14 minut sympatycznego strzelania. Film pochodzi z Kolonii, ale akurat tym razem nie musimy się obawiać o słabą jakość.

Jeśli jesteście zainteresowani pozycją 343 Industries – zapraszamy na zapis rozgrywki z kampanii oraz zerknijcie na bardzo drogą edycję specjalną produkcji. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries gameplay gamescom 2015 Halo 5: Guardians Microsoft