Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2015 13:33
Square Enix zdradza szczegóły produkcji Final Fantasy XV - gra zadebiutuje w 2016 roku
874V

Square Enix zdradza szczegóły produkcji Final Fantasy XV - gra zadebiutuje w 2016 roku

W przyszłym roku zakończy się wielka saga pod tytułem „premiera Final Fantasy XV”? Japończycy są zdeterminowani, aby wydać grę w przyszłym roku. Studio ma plan i chce go zrealizować w przeciągu najbliższych miesięcy. 

Niektórzy gracze wierzyli, że Japończycy potwierdzą w Kolonii datę premiery Final Fantasy XV. Tak się niestety nie stało, ale reżyser projektu Hajime Tabata postanowił skomentować aktualną sytuację produkcji.

Dzieło powstaje od wielu miesięcy, ale możemy mieć pewność, że w ostatnim czasie wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku. Tabata pragnie uspokoić graczy i wspomniał, że jego zespół posiada plan i realizuje poszczególne etapy w terminie.

Deweloper nie może zdradzić aktualnie daty premiery pozycji, ale przedstawiciel Square Enix jest pewien, że gra zadebiutuje przed 2017 rokiem:

„Możemy powiedzieć, że gra na pewno nie zadebiutuje w 2017 roku. Będzie to wcześniej.”

Myślę, że powyższe słowa uspokoją wielu naszych czytelników. Nie pozostaje nam nic innego jak liczyć na to, że kolejne fazy przygotowania Final Fantasy XV zostaną wykonane bez przeszkód i gra naprawdę zadebiutuje w przyszłym roku.

Na zakończenie zapraszamy Was do zapoznania się z krytyką związaną z usunięciem z tytułu Stelli Nox.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/final-fantasy-15-release-date-confirmed-for-2016/1100-6429527/

Tagi: data premiery Final Fantasy XV hajime tabata Square Enix