Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2015 15:25
gamescom 2015 - Oglądajcie z nami konferencję Microsoftu i wygrywajcie gry!
1536V

gamescom 2015 - Oglądajcie z nami konferencję Microsoftu i wygrywajcie gry!

Już dzisiaj Microsoft zaprezentuje swoje nadchodzące perełki. Firma przygotowała sporo ciekawych produkcji, które zostaną zaprezentowane w Kolonii. Macie zamiar oglądać wydarzenie? Zapraszamy w nasze skromne progi... Niektórzy z Was w nagrodę otrzymają gry!

Konferencja Microsoftu została zaplanowana na godzinę 16:00. Amerykańska korporacja ma do zaprezentowanie wiele świetnych produkcji, więc możemy mieć pewność, że zobaczymy wyjątkową prezentację.

Wraz z rodzimym oddziałem Microsoftu postanowiliśmy zorganizować szybki konkurs. Czytelnicy, którzy będą oglądać imprezę na naszej stronie mogą zgarnąć kody na prezentowane pozycje.

Tak prezentują się szczegóły zabawy:

  1. Przedstaw w formie tekstowej swoje wrażenia z jednej prezentowanej produkcji.
  2. Pojedyncze zgłoszenie należy przesłać na adres . Termin nadsyłania prac mija 04 sierpnia o godzinie 23:59.
  3. Każdy uczestnik zabawy może wysłać wyłącznie jeden tekst, który nie będzie zajmował więcej niż 500-600 znaków (ze spacjami).
  4. Redakcja PPE.pl wraz z przedstawicielami organizatora konkursu – firmą Microsoft – wybiorą 5 najlepszych prac.
  5. Każdy zwycięzca otrzyma możliwość wyboru jedną z prezentowanych produkcji w trakcie imprezy. Jeśli gra nie miała jeszcze premiery, to kod zostanie dostarczony po debiucie. Należy jednak pamiętać, że nagrodą mogą być wyłącznie pozycje wydawane przez Microsoft. Prezentowane wrażenia nie muszą dotyczyć gier, którą wybiorą zwycięzcy.
  6. Wyniki konkursu ogłosimy na PPE.pl 08 sierpnia.
  7. W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres .
  8. W konkursie nie mogą brać udziału osoby współpracujące z firmą Microsoft oraz portalem PPE.pl.

Zaintrygowani? To zapraszamy do zabawy! Zachęcamy do oglądania relacji z naszą ekipą i komentowania wrażeń. My oczywiście zadbamy o wszystkie newsy, materiały oraz ciekawostki z imprezy! ;)

Tagi: gamescom 2015 konkurs Microsoft xbox 360 xbox one