Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2015 19:25
Nowe szczegóły z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - jedni grają wcześniej, inni później
1380V

Nowe szczegóły z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - jedni grają wcześniej, inni później

Do wielkiej premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pozostał mniej niż miesiąc. Twórcy właśnie opublikowali wiadomość, która jednych ucieszy, a innych wkurzy.  

Nie wszyscy zaliczą ten dzień do udanych... Zacznijmy jednak od pozytywnej informacji – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje na komputerach osobistych wraz z wersją na konsole, czyli już 1 września.  

Twórcom udało się przenieść dzieło w jak najlepszej formie i uzyskać oczekiwane rezultaty. Gra otrzyma tryb 4K, a posiadacze kart graficznych z serii NVIDIA GeForce mogą liczyć na wyjątkowo piękną grafikę.

Autorzy również potwierdzili, że pozycja jest „200 razy większa” od prologu, pozwoli graczom dostosowywać taktykę i jednocześnie zaoferuje nieliniową rozgrywkę.

Niestety, mamy również złą wiadomość. Konami zdecydowało się opóźnić premierę Metal Gear Online 3. Chociaż produkcja będzie dostępna na płycie od początku, to jednak dopiero po pobraniu niezbędnych plików i włączeniu serwerów będziemy mogli zapoznać się z sieciowymi przyjemnościami.

Deweloperzy potwierdzili, że gracze na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One i Xboksach 360 sprawdzą MGO dopiero 6 października. Zdecydowanie gorzej sytuacja wygląda z PC-tami – sympatycy blachy zagrają w Sieci dopiero w styczniu 2016 roku.  

Na zakończenie warto przypomnieć, że w środę otrzymamy kolejne materiały z pozycji. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Konami metal gear online 3 Metal Gear Solid V: The Phantom Pain