Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.08.2015 12:46
Dead or Alive Xtreme 3 już się tworzy. Niestety, mamy też złą wiadomość
862V

Dead or Alive Xtreme 3 już się tworzy. Niestety, mamy też złą wiadomość

Seria Dead or Alive to nie tylko całkiem dobre bijatyki lecz i źródło zaspokajające męskie zapotrzebowanie na piękne widoki. Wczoraj ekipa Tecmo Koei ogłosiła, iż prace nad Dead or Alive Xtreme 3 już trwają.

Gdy na całym świecie zadebiutowała jedna z najpopularniejszych bijatyk, jej fani pokochali w niej nie tylko design świata i systemu walki, lecz i postaci reprezentujących płeć piękną.

W wyniku wielu pochwał autorzy DoA zdecydowali się stworzyć mały spin-off serii, polegający na mini grach rozgrywanych na plaży z udziałem bohaterek cyklu, ubranych tylko w stroje kąpielowe. Od czasu premiery Dead or Alive: Xtreme 2 minęło już prawie 9 lat. Nadszedł zatem czas, by uraczyć graczy kolejnym epizodem, nieprawdaż?

Niestety mimo, iż aktualny producent odpowiedzialny za DoA, Yosuke Hayashi zapowiedział "trójkę" humorystycznego spin-offa, to nie mamy wielkich powodów do radości. Dlaczego?

Ogłosiliśmy dziś DOAX3 (Tytuł Roboczy), lecz stworzymy tę grę ekskluzywnie dla rynku japońskiego i azjatyckiego.

Tak oto głosi ostatni post na oficjalnym profilu na Facebooku serii. Na szczęście fani od razu podnieśli głosy sprzeciwu, co może w przyszłości wpłynąć na decyzję spółki, która być może zdecyduje się wydać swe dzieło na Zachodzie.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/01/dead-or-alive-xtreme-3-planned-for-japan-and-asia-only/

Tagi: dead or alive doa xtreme 3 Japonia spin off tecmo koei