Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 29.07.2015 09:33
Nowi bohaterowie Gears of War 4 rysują przed nami swoje oblicza na pięknych szkicach koncepcyjnych
1096V

Nowi bohaterowie Gears of War 4 rysują przed nami swoje oblicza na pięknych szkicach koncepcyjnych

Obraz mówi więcej, niż słowa, więc mamy teraz okazję przyjrzeć się rysunkom nowych bohaterów, których poczynaniami pokierujemy w grze Gears of War 4.

Niebawem, jako przedsmak do kolejnej numerowanej części serii zagramy w Gears of War: Ultimate Edition, jednak studio The Coalition nie pozwala nam zapomnieć o jednej z największych niespodzianek tegorocznych targów w Los Angeles. Jeżeli liczyliście na to, że będziecie mogli w końcu przyjrzeć się nowym protagonistom serii - JD i Kait - z bliska, to teraz macie na to doskonałą okazję.

Jako bonus dorzucamy wam modele Bairda z Ostatecznej Edycji pierwszej odsłony cyklu.

Czwarta część Trybów Wojny zapowiada się bardziej mrocznie, niż jej poprzedniczki i już po poniższym zwiastunie można sądzić, że autorzy znacznie większy nacisk kładą tutaj na scenariusz i aspekt narracyjny całej opowieści. Bohaterowie wydają się znacznie żywsi, niż nasza stara ekipa dopakowanych COG-ów i wyraźnie da się między nimi wyczuć specyficzny rodzaj chemii.

Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają wam się artworki i co w ogóle sądzicie o Gears of War 4 po dotychczas ujawnionych materiałach.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/07/28/xbox-one-exclusive-gears-of-war-4-concept-artwork-shows-new-character-jd-and-kait/

Tagi: artwork Gears of War 4 gears of war: ultimate edition Microsoft szkice koncepcyjne The Coalition