Dead or Alive z nową postacią! Seksowna, groźna i…

Gry
1353V
DOA
Łukasz Musialik | Dzisiaj, 16:34

Gra Dead or Alive Xtreme Venus Vacation wzbogaciła się o nową postać – Azusa, wprowadzoną we wczorajszej aktualizacji o numerze 08.31.00. Głosu użyczyła jej Sarah Emi Bridcutt, fanka gry i stała bywalczyni livestreamów.

Po niemal roku od premiery ostatniej Venus Meg, Dead or Alive Xtreme Venus Vacation przedstawia Azusa – nową bohaterkę, która dołączyła do wysp Venus. Głosu użycza jej Sarah Emi Bridcutt, znana z pasji do DOA i udziału w transmisjach na żywo z gry. Azusa to postać o wyrazistej osobowości, gotowa podbić serca graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo


Według profilu w grze, Azusa ma 20 lat i pracuje w rodzinnej restauracji. W wolnym czasie trenuje rzuty w klatkach do baseballu, jeździ na motocyklu i kolekcjonuje lokalne pamiątki. Jej ulubione potrawy, jak Chikuzenni, i imię sugerują japońskie pochodzenie. Fani już teraz mogą odkrywać jej unikalny styl i interakcje na wyspach Venus, a Bridcutt zachęca do śledzenia jej postów na X, by zobaczyć więcej z gry.

Azusa wyróżnia się bezpośrednim usposobieniem, które może zaskakiwać, ale pod twardą powierzchownością kryje się życzliwość i nuta naiwności. Urodzona 12 sierpnia (Lew), mierzy 162 cm, a jej ulubionym kolorem jest karmazyn.

Sarah Emi Bridcutt, mimo nowej roli, pozostaje wierna swojej ulubionej postaci – Tsukushi, nieśmiałej artystce. Na swoim koncie na X zapowiedziała, że będzie publikować zdjęcia wszystkich bohaterek gry, ale szczególną uwagę poświęci Tsukushi.

Źródło: automaton-media.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper