Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 04.07.2015 14:00
Mamy pierwszy trailer i szczegóły z Minecraft: Story Mode!
1212V

Mamy pierwszy trailer i szczegóły z Minecraft: Story Mode!

W Londynie odbywa się właśnie MineCon, czyli zjazd miłośników swobodnego układania klocków. Zgodnie z zapowiedzią, twórcy podzielili się z nami pierwszym materiałem z gry i opowiedzieli nieco o samej produkcji, która zapowiada się naprawdę porządnie.

W Minecraft: Story Mode przejmiemy stery nad Jessem, któremu imponują dokonania The Order of Stone (Zakonu Kamienia), słynącego z rozprawienia się z bestią zwaną Ender Dragon. Członkowie Zakonu są specjalistami w swoich różnych fachach. Światu grozi zagłada, więc Jesse musi ze znajomymi wyruszyć w poszukiwaniu Zakonu Kamienia, by mogli zażegnać zbliżające się niebezpieczeństwo.

Fabularne wcielenie Minecrafta będzie nam oczywiście podane w epizodach. Głosy bohaterom podłożą amerykańscy aktorzy oraz komicy, m.in. Patton Oswalt (jako Jesse), Ashley Johnson, Martha Plimpton czy Corey Feldman. Taka obsada może gwarantować nie tylko momentami poważny charakter produkcji, ale i wypełniony licznymi gagami.

Udział w nagraniach weźmie także Dave Fennoy, weteran podkładania głosu postaciom w grach wideo. W jego portfolio znajdziemy takie tytuły AAA, jak Batman: Arkham Knight (Lucius Fox), obie części dylogii Bayonetta, Fallout: New Vegas, Mass Effect 2 czy Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Interaktywni gawędziarze z Telltale dają graczom zwiedzić swoją unikalną interpretację uniwersum Minecrafta. Stworzyli historię zgodną z logiką Minecrafta, która wciąż pozostaje oryginalna - powiedział CWO Mojang, Owen Hill.

Jeżeli załujecie, że nie ma Was na zjeździe w Londynie, to zapraszam do oglądania transmisji z tego wydarzenia. A teraz, czas na obiecany trailer.

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2015/07/telltale-games-minecraft-story-mode.html

Tagi: