Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2015 19:54
Capcom prezentuje ponad 30 minut czystej rozgrywki z Resident Evil Zero HD
1007V

Capcom prezentuje ponad 30 minut czystej rozgrywki z Resident Evil Zero HD

Twórcy z Capcomu odgrzewają dla fanów trupów kolejne mięsko. W trakcie E3 2015 zainteresowani gracze mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną Resident Evil Zero HD, a dzisiaj trafił do Sieci specjalny materiał przedstawiający rozgrywkę. 

Mamy kawał soczystego mięcha dla wszystkich miłośników żywych trupów. Japończycy przywieźli na E3 2015 spory fragment kodu Resident Evil Zero HD, a my dzisiaj możemy zerknąć na pełną rozgrywkę. To ponad 30 minut ekscytującego biegania po pokojach, omijania przeciwników i zbierania przedmiotów.

Gra prezentuje się naprawdę dobrze. Graficy z Capcomu w przyzwoity sposób zajmują się tym dziełem i sympatycy uniwersum mogą szykować się na sporo przyjemnego grania. Już Resident Evil HD (2015) pokazał, że deweloperzy znają się na odrestaurowaniu swoich produkcji.

Na początku filmu zerkniecie na menu – autorzy ponownie pozwolą nam wybrać alternatywne lub standardowe sterowanie oraz typ obrazu. Te elementy sprawdziły się już we wspomnianym wcześniej kotlecie.

Na zakończenie warto przypomnieć, że tytuł pierwotnie zadebiutowała w 2002 roku (2003 rok w Europie), a opowieść jest prequelem do wydarzeń z oryginalnego Resident Evil.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom e3 2015 gameplay resident evil zero hd