Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.06.2015 12:20
Opłaca się kupić Expansion Pass do Wiedźmina 3 na GOG-u!
7532V

Opłaca się kupić Expansion Pass do Wiedźmina 3 na GOG-u!

Dlaczego? Bo dostaniemy zupełnie za darmo dwa porządne bonusy w ramach podziękowania za zainteresowanie nowymi przygodami Geralta z Rivii.

Jest to niezwykła gratka dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Białym Wilkiem. Jeżeli nabędziecie Expansion Pass na platformie GOG.com przed 8 czerwca, to dostaniecie za darmo dostęp do dwóch pierwszych odsłon serii. Nie dość, że oba dodatki mają zapewnić 30 godzin dodatkowej rozgrywki, to jeszcze w ramach podziękowania będziecie mogli nadrobić pierwszego i drugiego Wiedźmina. To jedna z najfajniejszych promocji, jakie ostatnio widziałem.

Pierwsze rozszerzenie o nazwie Hearts of Stone pojawi się, jeżeli wierzyć pierwszym zapowiedziom, w listopadzie i będzie opowiadać o poszukiwaniu tajemniczego artefaktu, którego Geralt podjął się na zlecenie człowieka zwanego Man of Glass. Blood and Wine zaplanowane na początek przyszłego roku zaprowadzi Geralta do niesplamionego wojną regionu Toussaint, w którym jednak czyhać będą na Wiedźmina inne niebezpieczeństwa.

Źródło: http://www.gog.com/news/expand_the_witcher_3_wild_hunt_get_free_games

Tagi: dlc dodatki expansion pass gog gog.com promocja season pass Wiedźmin Wiedźmin 2 Wiedźmin 3: Dziki Gon