Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2015 20:23
Ori and the Blind Forest odniosło sukces! Gra przynosi zyski po tygodniu od premiery
1027V

Ori and the Blind Forest odniosło sukces! Gra przynosi zyski po tygodniu od premiery

Mnóstwo pozytywnych opinii oraz wyjątkowo dobre oceny przyczyniły się do sukcesu Ori and the Blind Forest. Jeden z twórców tej niezależnej przyjemności wspomniał na forum NeoGAF, że gra po tygodniu od premiery zaczęła zarabiać. 

Amerykański sen niezależnych twórców? Ori and the Blind Forest to produkcja przygotowana przez mały zespół, ale jak widać nawet takie projekty mogą odnosić spore sukcesy.

Thomas Mahler wspomniał na forum NeoGAF, że gra zaczęła zarabiać w tydzień po premierze:

„Ori zaczął zarabiać tydzień po premierze i Microsoft jest bardzo zadowolony, więc zobaczymy co przyniesie przyszłość dla tej gry.”

Te słowa mogą zapowiadać rozwój marki i jest to naprawdę świetna wiadomość dla graczy. Microsoft jest zadowolony, twórcy są zadowoleni, więc gracze też będą? Miejmy taką nadzieję.

Warto jednak zauważyć, że deweloperzy nie podali dokładnej liczby sprzedanych kopii. Mahler zaznaczył, że wystarczyło „kilka tygodni”, aby gra stała się opłacalnym projektem. 

Autorzy podkreślają, że mają w zanadrzu kilka projektów – małych oraz większych – więc pewnie w niedalekiej przyszłości poznamy kolejne prace tego utalentowanego studia. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/celebrated-xbox-one-game-ori-and-the-blind-forest-/1100-6426518/

Tagi: Moon Studios Ori and the Blind Forest wyniki sprzedaży