Scarlett Johansson zabierze Cię na Księżyc! Komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą

Filmy/seriale
2632V
Zabierz mnie na Księżyc
Łukasz Musialik | 10.07, 14:44

W najbliższą sobotę na ekrany polskich kin wchodzi wyczekiwana komedia romantyczna „Zabierz mnie na Księżyc” w reżyserii Grega Berlantiego. Film przenosi widzów w lata 60. XX wieku, w samo serce wyścigu kosmicznego między USA a ZSRR.

Fabuła koncentruje się wokół Kelly Jones, błyskotliwej specjalistki od marketingu, w którą wciela się Scarlett Johansson. Kelly zostaje zatrudniona przez NASA, aby poprawić publiczny wizerunek agencji przed historycznym lądowaniem na Księżycu. Jej niekonwencjonalne metody i bezkompromisowe podejście szybko wprowadzają chaos w szeregach NASA, a iskry lecą we wszystkich kierunkach — dosłownie i w przenośni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Kelly otrzymuje tajne polecenie przygotowania „zapasowej” wersji lądowania na Księżycu. Rozpoczyna się prawdziwe odliczanie, nie tylko do startu Apollo 11, ale także do potencjalnej katastrofy PR-owej. W roli charyzmatycznego dyrektora NASA, Cole'a Davisa, zobaczymy Channinga Tatuma. Chemii między głównymi bohaterami towarzyszy plejada gwiazd w rolach drugoplanowych, w tym Ray Romano jako Henry Smalls i Woody Harrelson jako Moe Berkus.

„Zabierz mnie na Księżyc” to nie tylko komedia romantyczna, ale także błyskotliwa satyra biurokracji, polityki i mediów. Film obiecuje zabawne sytuacje, inteligentny humor i nostalgiczne spojrzenie na erę, kiedy marzenie o podboju kosmosu elektryzował cały świat.

Premiera już w tę sobotę, czyli 12 lipca (później film będzie dostępny na platformie Apple TV+).

Źródło: YT

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper