Premiera nowego filmu o wielkich robotach. Byliśmy na pokazie "Mobile Suit Gundam SEED Freedom"

Filmy/seriale
514V
Grupowe
Piotrek Kamiński | 24.06, 20:52

 "Gundam" trwa już od blisko pięćdziesięciu lat, z dosłownie dziesiątkami seriali, filmów, oba i gier na swoim koncie. Najnowszą odsłoną serii jest film, którego premierę w kinie Helios w Blue City zaliczyła i nasza redakcja!

Sieć kin Helios nie od dzisiaj trudni się pokazywaniem fanom najbardziej istotnych dzieł japońskiej, animowanej kinematografii. Pokazywali nam już ładnych kilka filmów, a w najbliższej przyszłości możemy szykować się na pokazy choćby "Ponyo" czy "Tajemniczego świata Arryetty".

Dalsza część tekstu pod wideo

W tegoroczny dzień ojca natomiast zostaliśmy zaproszeni na projekcję najnowszego filmu z wiekowej serii "Gundam", tegorocznego "Mobile Suit Gundam SEED Freedom", ktorego recenzję będziecie mogli przeczytać już jutro. Do warszawskiego kina przybyły istne tłumy, zapełniając (prawie - mój syn się rozchorował) dosłownie całą salę.

Na miejscu mogliśmy również zobaczyć przedstawicieli firmy Plastiq, wystawiającej swoje wysokiej jakości figurki, a o elektroniczną rozrywkę zadbało strzelające ostatnio ze wszystkich fajerek Bandai/Namco i Cenega zadbali o możliwość ogrania najnowszej gry z serii. A wy zawitalsicie na którymś z odbywających się w całym kraju pokazów? Która seria Gundam jest wasza ulubiona?

Źródło: Własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper