Sony zamyka swój program lojalnościowy. Pora wymienić punkty, ale nie u nas

Gry
9903V
PlayStation
Łukasz Musialik | 20.06, 19:29

Sony Interactive Entertainment ogłosiło, że z dniem 31 grudnia 2024 r. zakończy program Sony Rewards (znany również jako PlayStation Plus Rewards), który już wcześniej po cichu zniknął w Polsce.

Informacja ta została opublikowana na oficjalnej stronie programu, gdzie Sony potwierdziło, że użytkownicy mają czas do końca roku na wymianę zgromadzonych punktów. Po wyznaczonym czasie znikną zarówno punkty, strona, jak i aplikacja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Program Sony Rewards pozwalał graczom zdobywać punkty za zakupy, subskrypcje i aktywność na platformie PlayStation, które następnie można było wymienić na różne nagrody. Choć program cieszył się popularnością, decyzja o jego zakończeniu oznacza, że gracze muszą wykorzystać swoje punkty przed końcem roku

undefined

Polscy gracze zauważyli, że program Sony Rewards został już wcześniej wycofany z lokalnego rynku bez większego rozgłosu, w grudniu 2020 roku. Teraz, po globalnym ogłoszeniu, wszyscy użytkownicy na świecie mają ten sam termin końcowy na wykorzystanie swoich punktów.

To ostatnia szansa, aby skorzystać z korzyści oferowanych przez program, zanim zostanie on całkowicie zamknięty. Dla tych, którzy jeszcze nie sprawdzili swojego stanu punktów, mieszkają poza granicami naszego kraju i korzystały z programu, Sony przypomina, że mogą to zrobić na stronie programu lub aplikacji.

Warto też wspomnieć o problemach PlayStation Stars, które od ponad dwóch tygodni jest niedostępny. Mamy tylko nadzieję, że nie podzieli losu Sony Rewards, a technicy faktycznie rozwiążą problem.

Źródło: Sony

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper