Chaos w PlayStation Stars. Gracze tracą cierpliwość, a Sony wysyła sprzeczne informacje

Gry
3758V
PlayStation Stars
Łukasz Musialik | 17.06, 18:01

Od dwóch tygodni użytkownicy PlayStation Stars zgłaszają problemy z dostępem do usługi, co wywołuje frustrację i niepokój wśród graczy. 

Informowaliśmy o tym jakiś czas temu. Jednak obecnie sprawę komplikują sprzeczne odpowiedzi, jakie użytkownicy otrzymują od działu obsługi Sony, co tylko pogłębia zamieszanie. Jedni użytkownicy są informowani, że problem jest techniczny i wkrótce zostanie naprawiony, podczas gdy inni otrzymują mniej konkretne wyjaśnienia. 

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

undefined

Brak jednoznacznych informacji ze strony Sony budzi wiele pytań na temat stabilności i zarządzania usługą PlayStation Stars. Gracze obawiają się, że awarie mogą potrwać dłużej, co wpłynie negatywnie na to, jak postrzega się program Sony. Poza tym sfrustrowani użytkownicy nie tylko nie mogą wymienić punktów w programie lojalnościowy, ale wielu z nich obawia się ich utraty. 

Gracze mieli nadzieję na szybkie rozwiązanie problemu — ale ten trwa już dwa tygodnie — oraz bardziej przejrzystą komunikację ze strony firmy. Jak na razie nie mogą liczyć na jedno i drugie.

Źródło: reddit.com

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper