Ten film skradł serca krytyków i widzów, a teraz jest na Max! Oscarowa produkcja wśród nowości

Filmy/seriale
10372V
MAx logo na ekranie
Iza Łęcka | 20.06, 13:11

Max zaprasza swoich widzów na kolejne nowości dodane do biblioteki serwisu. Wśród nich znalazła się znakomita produkcja z Madsem Mikkelsenem.

Początek czerwca był czasem, kiedy w naszym kraju HBO Max zostało zastąpione przez Max, nową wersję platformy streamingowej Warner Bros. Discovery. Choć propozycja wywołała pewne wątpliwości wśród części klientów – szczególnie ze względu na zmiany w wariantach subskrypcji oraz jakość materiałów – firma kontynuuje zachęcanie do swojej oferty, regularnie dodając kolejne filmy i seriale.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Na rauszu” jest jedną z propozycji, która od dzisiaj wzmacnia Max. Film w reżyserii Thomasa Vinterberga opowiada o grupie nauczycieli, którzy zaczynają testować jedną z metod alkoholowych, mających na celu polepszyć jakość ich życia. To mocna historia, w której w rolach głównych zobaczyliśmy Madsa Mikkelsena, Thomasa Bo Larsena, Magnusa Millanga oraz Larsa Ranthe.

Twórcy bez moralizatorstwa, za to umiejętnie łącząc dramat z elementami komedii, przedstawiają efekty rekreacyjnego, codziennego picia alkoholu, pozwalając widzom na samodzielne wyciągnięcie wniosków.

Produkcja dostępna dzisiaj na Max spotkała się ze znakomitym odbiorem, o czym świadczyć może Oscar w kategorii dla Najlepszego filmu międzynarodowego oraz szereg innych nominacji czy nagród. Jednocześnie „Na rauszu” było polecane przez 93% krytyków na Rotten Tomatoes i 90% użytkowników serwisu.

Jednocześnie subskrybenci platformy mogą zobaczyć „Listy do M.”, „Wrzesień”, serial „Błąd w sztuce” oraz najnowszy program telewizyjny „Wyznania zbiegów”.

Źródło: Upflix.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper