Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2015 16:01
Warner Bros. przygotowuje wielką produkcję na podstawie Gry o Tron
577V

Warner Bros. przygotowuje wielką produkcję na podstawie Gry o Tron

Amerykański gigant z wielkim entuzjazmem inwestuje w ostatnim czasie w produkcje mobilne. Niedawno otrzymaliśmy wiadomość o powstawaniu specjalnej wersji Mortal Kombat X, a wcześniej wydawca potwierdził między innymi Batman: Arkham Underworld. Jak się okazuje firma ma chrapkę na uniwersum Gry o Tron i już teraz przygotowuje wielką mobilną produkcję.

Warner Bros. w ostatnim czasie z wielką przyjemnością wydaje pieniądze na kolejne mobilne pozycje. Jak widać włodarze firmy widzą w tym segmencie wielki potencjał i z tego powodu już teraz powstaje kolejna pozycja w świecie Gry o Tron.

Aktualnie nie poznaliśmy żadnych szczegółów pozycji – gra nawet nie została oficjalnie ogłoszona – ale już teraz Greg Ballard, starszy wiceprezes ds. mobilnych, społecznych i nowoczesnych platform, zapowiedział, że budżet produkcji przekracza wszystkie ostatnie projekty.

Ballard podkreślił, że pięknem gier mobilnych jest możliwość bardzo wielkich zmian nawet w trakcie rozwoju. Firma chce przygotować tytuł, który zadowoli miłośników tego świata:

„Prawdopodobnie wyjdzie z tego jedna z najdroższych gier w naszej historii [gier mobilnych –red.], sądząc po trajektorii rozwoju. Myślę, że produkcja będzie godna uniwersum Gry o Tron – trzymajcie za to kciuki.”

Źródło: http://www.videogamer.com/news/game_of_thrones_mobile_game_is_kind_of_a_big_deal_for_warner.html

Tagi: game of throne Gra o Tron mobilne granie Warner Bros.