Max z mocną niespodzianką! Kapitalny serial dostępny dotychczas na Netflix w ofercie

Filmy/seriale
13263V
Max logo platforma
Iza Łęcka | 17.06, 12:17

Platforma Warner Bros. Discovery walczy o odbiorców i dodaje do swojej biblioteki kolejne perełki. Fani seriali kryminalnych powinni zacierać ręce.

Max w Polsce zadebiutowało w minionymi tygodniu, a wśród obietnic włodarzy platformy znalazły się zapowiedzi o codziennych premierach. I przynajmniej na początku gigantowi rozrywki udaje się wywiązywać z zadania – kilka dni temu informowaliśmy o nieoczekiwanej premierze „Sami Swoi: Początek”

Dalsza część tekstu pod wideo

Od rana subskrybenci Max mogą oglądać pierwszy odcinek 2. sezonu „Rodu smoka”, który wprowadza w kulminacyjne wydarzenia. Od wczoraj na serwisie znalazła się jeszcze jedna niespodzianka.

„Peaky Blinders” zostało dodane do biblioteki Max. Widzowie mogą sprawdzić 4 sezony klimatycznego serialu z Cillianem Murphym w roli głównej. Produkcja BBC, która doczekała się 6 serii, była dotychczas dostępna w Polsce na Playerze oraz Netflixie – teraz o fenomenie historii koncentrującej się na rodzinie Shelby mogą przekonać się kolejni odbiorcy.

Co warto podkreślić, na platformie streamingowej Warner Bros. Discovery zobaczymy tylko 24 odcinki – nadal z pełną produkcją mogą zapoznać się wyłącznie użytkownicy Netflixa.

Cillian Murphy powróci jeszcze do roli Tommy'ego Shelby'ego w pełnometrażowej produkcji. Na początku miesiąca Netflix ogłosił prace nad filmem „Peaky Blinders” - zdjęcia mają rozpocząć się już we wrześniu, a nad scenariuszem pracuje twórca oryginalnej serii, Steven Knight.

Źródło: Filmożercy

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper