Max z kontynuacją wielkiego hitu! Najbardziej oczekiwana produkcja już zadebiutowała

Filmy/seriale
2217V
MAx logo na ekranie
Iza Łęcka | 17.06, 07:01

Na ten moment czekali widzowie na całym świecie. Max zaprasza fanów na pierwszy odcinek 2. sezonu „Rodu smoka”. Ten serial może ponownie wstrząsnąć serwerami.

W 2022 roku na platformie HBO Max i w HBO zadebiutował 1. sezonu „Rodu smoka”, który osiągnął rekordowe wyniki. Wytwórnia nie czekała długo z przygotowaniem kontynuacji, a teraz nawet przed jej premierą ogłoszono już prace nad 3. sezonem. Warner Bros. Discovery jest bardzo pewne swego.

Dalsza część tekstu pod wideo

2. sezon „Rodu smoka” został podzielony tylko na 8 odcinków. Fabuła, koncentrująca się na burzliwych losach rodu Targaryenów i niechybnym konflikcie, który dotknie Siedmiu Królestw, będzie nieco krótsza niż w pierwszej premierowej serii.

Dzisiaj widzowie mogą zobaczyć pierwszy odcinek 2. sezonu „Rodu smoka”, a finał został zaplanowany na 4 sierpnia – początek opowieści został wyreżyserowany przez Alana Taylora, który wcześniej pracował między innymi przy „Grze o tron”, „Zagubionych”, „Thor: Mroczny świat” czy „Wszyscy święci New Jersey”. Natomiast za scenariusz odpowiadał Ryan Condal, który dotychczas był jednym z głównych scenarzystów 1. sezonu serialu.

„Ród smoka” to jeden z największych hitów HBO. Finałowy odcinek poprzedniej serii sprawdziło 9,3 mln widzów na wszystkich platformach, a średnio każdy epizod oglądało 29 mln widzów. Serial posiada większą widownię niż niemal wszystkie sezony „Gry o Tron”.

Sprawdźcie nowy opening: 

I serię materiałów przygotowujących widzów na atrakcje:

Źródło: Max

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper