Wolverine wycieka. Gracze publikują kolejne materiały z gry Insomniac Games

Gry
8864V
wolverine
Iza Łęcka | 17.06, 11:19

Studio PlayStation będzie musiało ponownie mierzyć się z konsekwencjami ataku hakerów. W sieci znalazły się nowe materiały z oczekiwanego projektu zmierzającego na PS5.

Grudniowy wyciek danych z serwerów Insomniac Games mocno ciągnie się za deweloperami... Publikacja 1,67 TB danych i ponad 1,3 mln plików przez hakerów nadal przynosi konsekwencje i na pewno nie pozostaje bez wpływu na prace doświadczonego studia PlayStation.

Dalsza część tekstu pod wideo

W miniony weekend informowaliśmy o udostępnieniu nowych materiałów najprawdopodobniej z trzeciej części Marvel's Spider-Man, lecz pewne grupy nie zapomniały także o przygodzie Logana.

Kolejne sceny z Wolverine również znalazły się w sieci. Zespół modderów The Brazil Team opublikował urywki z gry przedstawiające aż 13 minut z gameplayu na PC – materiały najpewniej bazują na wersji deweloperskiej, która wyciekła kilka miesięcy temu.

Choć fragmenty rozgrywki posiadają szereg niedoróbek graficznych i z wiadomych przyczyn wymagają dalszych prac specjalistów, możemy dostrzec na nich intensywną walkę Logana z przeciwnikami. Jeden z przerywników filmowych kończy się walką w barze, w trakcie której wiele elementów otoczenia może ulec zniszczeniu, a bohater brutalnie rozprawia się z wrogami.

Przypomnijmy, że Marvel's Wolverine skorzysta ze skalowania AI opartego na uczeniu maszynowym, co swego czasu było łączone z doniesieniami o PS5 Pro. W jednej z ostatnich wiadomości Insomniac Games jednak potwierdziło, że w najbliższym czasie nie możemy liczyć na oficjalne informacje dotyczące rozwoju produkcji – ujawnianie kolejnych materiałów w sieci na pewno nie pomaga zespołowi...

Źródło: DSO Gaming

Komentarze (194)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper