Marvel's Spider-Man 3 wycieka! Insomniac Games może zaskoczyć stawiając na nową bohaterkę!

Gry (plotka)
9491V
Spider-Man 2 recenzja
Igor Chrzanowski | 15.06, 17:45

Marvel's Spider-Man stał się jedną z największych marek PlayStation Studios i tą serią, dla której definitywnie kupuje się konsolę PlayStation. Jak dobrze wiemy, Insomniac Games ma w planach trzecią odsłonę pajęczych przygód.

A ta jak się okazuje, zaczęła wyciekać poprzez brazylijski kanał Discordowy powiązany rzekomo z deweloperami, którzy stoją za pecetowym portem Spider-Mana 2 z zeszłego roku. Kolejnym źródłem nowych materiałów jest grudniowy wyciek danych z serwerów Insomniac Games, co składa nam się na całkiem spójną całość. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Z najnowszych danych wynika, że Marvel's Spider-Man 3 wszedł już w prototypową fazę, w której twórcy testują już nową grywalną bohaterkę jaką ujrzymy w nadchodzącej produkcji. Zgodnie z poprzedniki przeciekami, ma nią być Cindy Moon, czyli była dziewczyna Petera Parkera, która również ma pajęcze moce i została Spider-Woman pod pseudonimem Silk - postać ta zadebiutowała w komiksach w 2014 roku; Amazing Spider-Man vol. 3 #1. Jest ona zwinniejsza i szybsza niż Peter, ale ma mniejszą siłę fizyczną, przez co może być postacią do zadań specjalnych. Jej projekt ze screenów zgadza się z concept artami jakie widzieliśmy kilka miesięcy temu. 

Pierwsze spojrzenie na Spider-Mana 3!

Część bardzo wczesnej wersji SM3 znalazła się w grudniowym wycieku Insomniac Games, którą to Brazylijczycy stojących za portem SM2-PC już uruchomili! Więcej informacji na ten temat w swoim czasie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Reddit/X

Komentarze (299)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper