Przejście Bloodborne zajmuje około 45 godzin?

News
6408V
Przejście Bloodborne zajmuje około 45 godzin?
Igor Chrzanowski | 15.03.2015, 14:25

Jeden z graczy, mających szczęście przetestować Bloodborne na kilka dni przed premierą gry, podzielił się ze światem kilkoma informacjami.

Pierwsze czego można się dowiedzieć z wypowiedzi wspomnianej osoby to fakt, iż przejście dzieła From Software zajęło mu 45 godzin, co jest dobrym rezultatem jeśli chodzi o grę RPG z rodziny Souls. 

Trzeba jednak pamiętać, że to wynik pojedynczej osoby, więc ogólna długość rozgrywki może być krótsza, bądź nawet dłuższa - w zależności od tego jak dobrze poradzicie sobie z przeszkodami.

Ponadto każda broń, zbroja, czy ruch ma swój unikalny styl, właściwości i przydatność. Jedne przedmioty mogą niwelować obrażenia od kul, bądź cięć mieczami, a inne uchronią nas przed truciznami.

Każde narzędzie mordu możemy także ulepszyć do poziomu "+10" w miejscowym warsztacie, znajdującym się w pobliżu ogniska w Hunter's Dream. 

Poniższa galeria powinna również zachwycić koneserów mrocznych widoków i tych, którzy są ciekawi jak wyglądają wybrane ostrza.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/03/14/bloodborne-screenshots-and-pictures-appear-online-early-players-talk-duration-weapon-variety-and-more/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych