Epic Games Store zmienia ofertę na niekorzyść graczy. Inny tytuł do odebrania za darmo

Gry
6733V
Epic Games Store gry za darmo
Bartosz Dawidowski | 14.06, 10:51

Wczoraj Epic Games Store zaoferował kolejne dwie produkcje na PC i przedstawił przy okazji tytuł, który odbierzemy gratisowo za tydzień. Niestety doszło do zmiany planów.

Obecnie do odbioru na Epic Games Store mamy za darmo Redout 2 oraz Idle Champions of the Forgotten Realms. Jeszcze wczoraj na oficjalnej stronie Epic Games Store widniała informacja, że od 20 czerwca będziemy mogli pobrać bez żadnych opłat bardzo chwalony tytuł LEGO Builder's Journey.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niestety okazuje się, że Epic Games Store zmodyfikowało swoje plany - śmiało można powiedzieć, że na naszą niekorzyść. Zamiast wysoko ocenianego LEGO Builder's Journey 20 czerwca dostaniemy Freshly Frosted. To mało znany tytuł logiczny z 2022 roku, z bardzo ubogą grafiką, kosztujący obecnie ok. 35 zł.

Oprócz Freshly Frosted 20 czerwca odbierzemy też gratisowo pakiet surowców/kredytów do wykorzystania w Rumble Club. To tytuł free-to-play, w którym możemy poszaleć w towarzystwie 20 graczy. W tym przypadku nie ma zmian względem wczorajszego ogłoszenia.

Źródło: https://gg.deals/freebie/change-in-the-epic-games-store-free-games-schedule-a-new-giveaway-is-planned-for-june-20/ https://store.epicgames.com/pl/free-games

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper