Ostatnie godziny na odebranie niedocenianego hitu. Nadciągają dwie gry za darmo

Gry
13864V
Epic Games
Iza Łęcka | 13.06, 10:34

Łowcy okazji i darmowego grania, macie jeszcze niewiele czasu, by zyskać całkowicie za darmo niezwykle solidny tytuł. Fani XCOM-a i Marvela powinni być zadowoleni.

Wczoraj informowaliśmy o głośnym wycieku, do jakiego doszło za sprawą uruchomienia EpicDB. Nieoczekiwanie gracze uzyskali dostęp do informacji o jeszcze niezapowiedzianych projektach i – po połączeniu kropek – coraz więcej mówiło się o możliwym debiucie Red Dead Redemption czy The Last of Us Part 2 na PC. Pomimo tych rewelacji, użytkownicy platformy i tak nie mają powodów do znudzenia – nadal czekają na nich okazje i promocje.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Epic Games Store możecie jeszcze do 17:00 odebrać za darmo Marvel's Midnight Suns, które po raz pierwszy debiutowało w 2022 roku na PC i konsolach obecnej generacji. Niespełna pół roku później produkcja znalazła się także na PS4 i XOne. To ostatnia pozycja rozdawana w ramach Mega Sale obowiązującej na platformie.

Nie oznacza to jednak, że po południu gracze nie mogą liczyć na kolejne tytuły. Po wskazanym czasie do zgarnięcia będzie pakiet Duke Ravengard's Champions of Renown w Idle Champions of the Forgotten Realms, czyli pozycji free-to-play, oraz Redout 2. Akcja będzie obowiązywać do 20 czerwca.

Sympatyków klasycznych wyścigów w klimacie WipEout oraz F-Zero może szczególnie ucieszyć ta druga gra. W momencie premiery w 2022 roku tytuł uzyskał średnią na poziomie 70%, choć część recenzentów podkreślało, że jest to „list miłosny do fanów gatunku” i doceniało dynamiczną rozgrywkę, oprawę oraz tryb kariery.

Źródło: Epic Games

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper