Cyberpunk 2077 znów pokazuje niesamowity realizm dzięki Path Tracingowi i modom pogodowym. Wideo w 8K

Gry
2427V
Cyberpunk 2077
Łukasz Musialik | 11.06, 15:15

Cyberpunk 2077, dzieło CD Projekt Red, wciąż zadziwia pod względem wizualnym. A dzięki pracy modderów osiąga nowe wyżyny „realizmu”. 

Na najnowszym wideo (w rozdzielczości 8K) udostępnionym na YouTube pewien użytkownik pokazał grę z licznymi modami, w tym ReSTIR G.I. z ulepszonym Path Tracingiem oraz Complete RT.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wspomniane modyfikacje obejmują lepsze cieniowanie, głębię ostrości, immersyjną kamerę oraz zaawansowane efekty pogodowe, które znacznie poprawiają warunki atmosferyczne w grze. Dzięki tym zmianom Cyberpunk 2077 wygląda jak zupełnie inna, wręcz nowa gra, a nie jej ulepszona wersja.

Cyberpunk 2077 jest dostępny na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One. Nie zapominajmy także o rozszerzeniu Phantom Liberty. Z kolei aktualizacja 2.0 wprowadziła wiele ulepszeń mechanik gry, w tym nowe drzewko umiejętności oraz opcję walki z pojazdu w perspektywie pierwszo- lub trzecioosobowej.

Dla tych, którzy wstrzymywali się z grą, teraz jest idealny moment, aby zanurzyć się w świecie Night City, oferującej nawet 100 godzin świetnej zabawy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: wccftech.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper