Cyberpunk2077 przełamuje kolejną barierę. Tym razem dźwiękową

Gry
7640V
Cyberpunk 2077
Łukasz Musialik | 06.06, 14:54

CD PROJEKT RED zaskoczył wszystkich, ogłaszając przełomową współpracę z Embody! Cyberpunk 2077 uzyska wsparcie Immerse Gamepack, które ma przenieść dźwięk z gry na zupełnie nowy poziom realizmu. 

Immerse Gamepack dla Cyberpunka 2077 wprowadza szereg funkcji, które pozwolą cieszyć się doznaniami z gry na zupełnie nowym poziomie. Dzięki Immerse Personalized HRTF oraz Head Tracking, gracze będą mogli dokładnie usłyszeć każdy dźwięk z otoczenia, bez względu na to, czy pochodzi on z góry, czy zza pleców. Każdy strzał, każdy ryk silnika, a nawet szept przechodnia będzie brzmiał tak realistycznie, że poczujesz, jakbyś był w samym centrum akcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

A to nie wszystko! Wbudowana funkcja Sonar Map pokazuje dokładne źródło każdego dźwięku w grze, co dodatkowo zwiększa realizm i pomaga w pełni zanurzyć się w świecie Night City. Immerse Gamepack dostosowuje się do Waszych uszu, tworząc indywidualny profil dźwiękowy. A jeśli lubicie grzebać w ustawieniach, equalizer pozwoli Wam dostroić dźwięk do perfekcji.

Immerse Gamepack będzie kompatybilne z szeroką gamą nowoczesnych słuchawek przestrzennych. Premiera już 20 czerwca 2024 rokuaplikacja będzie dostępna na oficjalnej stronie Embody z 14-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: embody.co

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper