Nintendo ma gotową prawdziwą bombę. Wyczekiwana gra z Wii U z datą premiery na Nintendo Direct?

Gry (plotka)
1588V
Nintendo Switch
Igor Chrzanowski | 01.06, 17:45

Tegoroczna seria wakacyjnych pokazów z cyklu Summer Game Fest może się okazać jedną z ciekawszych, albowiem potężne działa wytoczą w końcu najwięksi gracze tego rynku. Nintendo niby mówiło, że nie ma nic wielkiego do pokazania, ale to może być blef.

Nintendo ma to do siebie, że nie śpieszy się z wydawaniem swoich kolejnych złotych strzałów tak jak to robi konkurencja. U Sony czy Microsoftu gry trafiają na rynek nawet gdy nie są czasami na to gotowe, a w stajni Big N mamy sytuacje takie jak z Metroid Prime Remastered, które czekało na premierę rok po ukończeniu prac, a Super Mario Bros. Wonder nie miało absolutnie żadnego deadline'u wydawniczego. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak donoszą najnowsze plotki, te dwa przykłady nie są jedynym takim przykładem w Nintendo, albowiem w blokach startowych od dawna czeka gotowy port The Legend of Zelda: Twilight Princess z Wii U na Nintendo Switch. Znany insider branżowy Midori skomentował to ostatnio prostym, acz wymownym "Nie wiem czemu jeszcze tego nie wypuścili". Ale zważywszy na to, że Switch jest obecnie głównym motorem napędowym Nintendo na 2024 rok, możemy dostać na Nintendo Direct zapowiedzi daty premiery tegoż dzieła oraz innych gotowych gier, jak zapewne Metroid Prime 2 Remastered.

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper