Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2015 20:52
Najnowsza aktualizacja do The Elder Scrolls Online zajmuje 20GB
967V

Najnowsza aktualizacja do The Elder Scrolls Online zajmuje 20GB

Pod koniec stycznia dowiedzieliśmy się o zmianie modelu biznesowego w The Elder Scrolls Online. Twórcy zrezygnowali z opłat abonamentu na rzecz małych transakcji. Mimo to pozycja jest wciąż rozwijana i dzięki temu w Sieci pojawiła się nowa łatka, która wprowadza do gry między innymi system sprawiedliwości. 

Deweloperzy chcą wciąż rozwijać swoją produkcję. Innowacje mają zachęcić do gry nowych graczy oraz przypomnieć o pozycji śmiałkom, którzy już mieli przyjemność zanurzyć się w tym świecie, ale zrezygnowali z płacenia abonamentu.

Gra będzie darmowa od 17 marca i 20GB aktualizacja przygotowuje serwery na te wielkie zmiany.

Do tytułu trafią również między innymi dwa systemy – sprawiedliwości (będziemy mogli okradać i zabijać bohaterów niezależnych, ale musimy przygotować się na dotkliwe kary w momencie złapania) oraz mistrzowski (nowy system rozwoju bohatera, który przypomina rozwiązanie ze Skyrima).

Twórcy nie zapomnieli również o balansie, nowych animacjach oraz wielu zmianach w samej rozgrywce. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Oczywiście te wszystkie innowacje trafią do konsolowej wersji The Elder Scrolls Online 9 czerwca, czyli w dniu premiery produkcji na PlayStation 4 i Xboksach One. 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-03-06-25gb-elder-scrolls-online-patch-is-biggest-yet

Tagi: aktualizacja patch The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios