To jedna z najważniejszych premier w Xbox Game Pass! W ten tytuł trzeba zagrać

Gry
5207V
Xbox Game Pass logo Xbox
Iza Łęcka | 21.05, 08:19

Xbox i Ninja Theory przygotowywali się do tego dnia od wielu lat. Senua powraca w kontynuacji swojej historii, która od premiery jest dostępna dla subskrybentów Xbox Game Pass.

Hellblade 2 zostało po raz pierwszy pokazane wraz z Xboksem Series X, jednakże sympatycy twórczości brytyjskiego studia musieli uzbroić się w cierpliwość, zanim otrzymali możliwość zanurzenia się w klimatycznym świecie. Wiele miesięcy później jednak przyszedł ten czas...

Dalsza część tekstu pod wideo

Xbox Game Pass już za kilka godzina doczeka się jednej z najważniejszych nowości tego roku – Hellblade 2 oficjalnie zadebiutuje na rynku o godzinie 10:00, automatycznie wzmacniając katalog flagowej usługi Microsoftu. We wskazanym czasie zapoznacie się również z naszą recenzją.

Gracze mogą już teraz uruchomić preload, który w nocy wystartował także na Steam.

Choć kampania promocyjna tytułu budziła spore wątpliwości wśród części obserwatorów, publikowane materiały zdradzały, że doświadczeni deweloperzy starali się ulepszyć niemal każdy aspekt produkcji. Przygoda Senuy nie tylko odznacza się znacznie bardziej widowiskową oprawą, ale również pozwoli doświadczyć bardziej rozbudowanej historii oraz intensywniejszej walki – podczas bitew odczujemy napierających przeciwników.

Ostatnie decyzje biznesowe Microsoftu oraz ogłoszenia dotyczące zamknięcia wybranych studiów zrodziły szereg pytań o przyszłość kolejnych zespołów Xboksa. Miejmy nadzieję, że Hellblade 2 będzie cieszyło się sporą popularnością nie tylko w Xbox Game Pass, a deweloperzy będą mogli komfortowo realizować kolejne projekty. Najnowsze doniesienia wskazują, że otrzymali już zielone światło od Microsoftu na nową grę.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Senua's Saga: Hellblade II.

Źródło: Xbox

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper