Sandman powraca! Netflix ujawnia pierwszy zwiastun 2. sezonu kultowego serialu

Filmy/seriale
1893V
Sandman
Łukasz Musialik | 20.05, 17:01

Netflix opublikował pierwszy oficjalny zwiastun długo wyczekiwanego drugiego sezonu serialu „Sandman”. 

Adaptacja kultowej serii komiksów autorstwa Neila Gaimana, która zdobyła uznanie krytyków i fanów na całym świecie, zapowiada kolejną pełną magii i mroku podróż przez krainy snów.

Dalsza część tekstu pod wideo

W nowym zwiastunie zobaczymy zarówno powracających bohaterów, takich jak Dream (Tom Sturridge) i Desire (Mason Alexander Park), jak i nowe lokalizacje oraz postacie — Delirium, Destiny, czy Prodigal. Fani mogą spodziewać się kontynuacji dramatycznych wydarzeń z pierwszego sezonu, w tym konfrontacji, która nie została ostatecznie zakończona. 

Produkcja drugiego sezonu została wznowiona po przerwie spowodowanej strajkiem SAG-AFTRA, a twórcy obiecują, że nowe odcinki będą jeszcze bardziej fascynujące i pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Neil Gaiman zdradził, że historia zabierze widzów od Ogrodu Przeznaczenia, przez serce Krainy Snów, aż po rewolucyjną Francję.

Premiera drugiego sezonu „Sandman” na Netflixie zbliża się wielkimi krokami, a fani zapewne już nie mogą się doczekać, by ponownie zanurzyć się w mrocznym i tajemniczym świecie Morfeusza. 

Źródło: Netflix

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper