Pogromca Call of Duty na zwiastunie premierowym. Ubisoft prezentuje XDefiant

Gry
1634V
XDefiant
Igor Chrzanowski | 19.05, 15:45

Ubisoft od lat stara się zalewać rynek wielkimi grami usługami, z których to jednak tylko niewielki procent można nazwać prawdziwie wielkim sukcesem, którego firma rzeczywiście pragnęła. 

Jeśli chodzi o takie produkcje jak Rainbow Six: Siege czy For Honor, Ubisoft może od lat świętować ich sukcesy, bowiem nie ma na rynku dużo lepszych gier-usług niż te właśnie tytuły. Niestety jeśli jednak chodzi o takie Rainbow Six Extraction, tutaj Francuzi zaliczyli porażkę na całej linii. Jak to ma zatem być z wychodzącym niedługo, bo 21 maja (za dwa dni) mitycznym pogromcą Call of Duty?

Dalsza część tekstu pod wideo

Francuski wydawca miał w ostatnich miesiącach sporo problemów przez nieudaną premierę Skull & Bones oraz ogromne kontrowersje związane z plotkami oraz oficjalną zapowiedzią Assassin's Creed: Shadows. Teraz XDefiant jest kolejną szansą na wyśmienity sukces dla Ubisoftu, bowiem w dobie kryzysu marki Call of Duty, gracze potrzebują dobrego konkurenta dla serii Activision bardziej niż kiedykolwiek. 

Premierowy zwiastun nowej strzelanki obfituje w świetne akcje, prezentuje ciekawe gadżety jakimi będziemy się posługiwać no i oczywiście pokaźny arsenał pukawek. Będziecie grać? Przypominamy, że XDefiant debiutuje w formule Free to Play na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC za pośrednictwem Ubisoft Connect.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do XDefiant.

Źródło: YouTube

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper