Assassin's Creed Shadows rzuca wyzwanie Ghost of Tsushima! Ubisoft zaoferuje wielką grę w pięknym świecie

Gry
8459V
Assassin's Creed Shadows
Mateusz Wróbel | 15.05, 18:01

Zgodnie z zapowiedzią o godzinie 18:00 Ubisoft opublikował pierwszy oficjalny materiał z gry Assassin's Creed Shadows.

Zainteresowani udadzą się na tereny Azji i będą mieli okazję zwiedzić historię z perspektywy czarnego samuraja Yasuke oraz asasynki płci żeńskiej. Tradycyjnie opowieść będzie podzielona na wątek historyczny oraz współczesny, w którym sporą rolę odegra jeden z najważniejszych bohaterów AC Valhalli i protagonista AC Mirage - Basim.

Dalsza część tekstu pod wideo

ac shadows

Sam trailer Assassin's Creed Shadows pozwala uwierzyć w to, że francuski deweloper po raz kolejny zaoferuje nam ogromny, a przy tym przepiękny świat, który aż prosi się o dokładną eksplorację. Rozgrywka w pewien sposób będzie urozmaicona, ponieważ samuraj dobrze czuje się w otwartej walce, kiedy asasynka (shinobi) świetnie spisuje się w używaniu gadżetów czy eliminowania oponentów bez robienia hałasu.

Assassin's Creed Shadows zadebiutuje na rynku 15 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X. Tytuł omija PS4 oraz Xbox One, będąc pierwszą odsłoną marki niedebiutującą na ósmej generacji konsol - możemy więc liczyć na sporo nowych mechanik względem Mirage czy Valhalli.

Ubisoft ma spore plany wobec AC Shadows, bo twórcy pracują nad Przepustką Sezonową, która ma kosztować 40 euro i oprócz bonusowej misji czy mniejszych dodatków kosmetycznych zapewni ona fanom serii dwa dodatki fabularne.

Możemy potwierdzić, że więcej o Assassin's Creed Shadows usłyszymy w okolicach czerwcowych imprez, kiedy Ubisoft zapewne pokusi się o przedstawienie materiałów z rozgrywki, a dziennikarze przygotują swoje dłuższe opinie na temat gry.

Źródło: YT

Komentarze (294)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper