Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 28.02.2015 16:21
"Rise of the Tomb Raider wytyczy nowe granice XOne"
1986V

"Rise of the Tomb Raider wytyczy nowe granice XOne"

Brian Horton z Crystal Dynamics opowiedział w podcaście Game Informera o nadchodzącej odsłonie serii z Larą Croft w roli głównej, która póki co pozostaje czasowym exclusive'em Microsoftu. Tematem rozmowy były poziom graficzny odsłony na obie generacje sprzętu.

Horton wyraził zadowolenie tym, że zrobienie równoległego portu na X360 odpowiada inne studio. Nazywa twórców z Nixxes "czarodziejami", chwaląc ich pracę i to, że ekipa Crystal Dynamics może w tym czasie zająć się swoją robotą.

Square Enix  nie celuje w graficzną równość gry na wszystkich platformach. Wersja na X360 ma być dostosowana do mocy tej konsoli, podczas gdy ta na XOne nie będzie się na nią oglądać, by osiągnąć możliwie najlepszy efekt.

My, oczywiście, nie mamy na sobie żadnych ograniczeń, podnosimy poprzeczkę, jeśli chodzi o możliwości Xbox One i rajcuje nas, że ekipa Nixxes jest tak utalentowana, by wydać na rynek najlepszą możliwą wersję na X360.

Horton obiecał także, że niedługo powinniśmy otrzymać jakieś wiadomości na temat tego, co się dzieje z grą, podsuwając małą podpowiedź, że możemy liczyć na pierwszy gameplay.

Źródło: http://powerupgaming.co.uk/articles/692-rise-of-tomb-raider-will-push

Tagi: brian horton Crystal Dynamics nixxes Rise of the tomb raider Square Enix tomb raider