Radosław Wasilewski Radosław Wasilewski 28.02.2015 11:43
Sony wciąż niegotowe na ogłoszenie listy gier w marcowym PlayStation Plus
4638V

Sony wciąż niegotowe na ogłoszenie listy gier w marcowym PlayStation Plus

Niestety listę gier możemy poznać w nieco późniejszym czasie. Sony nie dopięło jeszcze wszystkiego na ostatni guzik i póki co nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Nauczeni praktyką poprzednich miesięcy niektórzy gracze mogą przecierać oczy ze zdumienia szukając listy gier udostępnionych w ramach abonamentu PlayStation Plus na marzec 2015 roku. Mimo, iż zazwyczaj odbywa się to tydzień przed wejściem gier do oferty to w tym miesiącu Sony zalicza małą obsuwę. Co gorsza, dalej nie znamy konkretnego terminu, kiedy owe gry zostaną ujawnione światu.

 

Fred Dutton postanowił w końcu zabrać głos na oficjalnym blogu PlayStation:

 

Przepraszam, że tyle musicie czekać. Rozumiem, że wszyscy chcecie już poznać ten zestaw i wkurzające jest to, że musicie na niego poczekać nieco dłużej niż zazwyczaj. W dalszym ciągu nie jesteśmy gotowi na stosowne ogłoszenie. Nie mogę podać wam konkretnego terminu, kiedy to nastąpi, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby nastąpiło to jak najszybciej. Być może będzie to dopiero w następnym tygodniu.

 

 

A jak dobrze wiemy pierwsza środa miesiąca, czyli w tym przypadku 4 marca, to data, kiedy gry w ramach PlayStation Plus są już gotowe do pobrania. Można jedynie domniemywać, co jest powodem niedomagania Sony w tym miesiącu, ale co bardziej uważni z pewnością upatrywać go będą w mocnej ofercie konkurencji. W ramach bliźniaczego abonamentu na konsolach Microsoftu dostaniemy Rayman Legends na Xbox One'a oraz Tomb Raider i BioShock Infinite na Xboksa 360. Czekamy zatem na odpowiedź Sony.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/march-s-free-playstation-plus-games-not-ready-to-b/1100-6425588/

Tagi: gry ps plus ps plus marzec 2015 ps plus oferta