Świetna wiadomość dla graczy. Hit Microsoftu trafi na kolejną platformę

Gry
789V
Hi-Fi Rush
Mateusz Kucharski | 30.04, 12:57

Potwierdzają się kolejne plotki. Hi-Fi Rush otrzyma długo wyczekiwaną wersję. Microsoft po raz kolejny rozszerza swoją ofertę.

Microsoft się nie zatrzymuje i już wkrótce zaoferuje swoją grę na kolejnym sprzęcie. Od początku roku pojawiały się plotki odnośnie Hi-Fi Rush, które miało trafić na PlayStation 5 i Nintendo Switch. Konsola Sony już otrzymała swoją wersję, lecz niewiadoma była sprawa odnośnie premiery na przenośnej konsoli Nintendo. Teraz możemy mieć pewność, że taka wersja jest przygotowywana, gdyż informacja pochodzi w bardzo wiarygodnego źródła.

Dalsza część tekstu pod wideo

System PEGI polega na klasyfikacji wiekowej gier w Europie. Na oficjalnej stronie odnaleziono informację, która jasno wskazuje, że Hi-Fi Rush zostało ocenione w wersji na Nintendo Switch. Jest to jednoznaczne potwierdzenie, że nowa wersja Hi-Fi Rush zostanie zapowiedziana już niedługo.

Hi-Fi Rush Switch PEGI

Wiele osób wprost nie może doczekać się tej gry na konsoli Nintendo, gdyż gameplay Hi-Fi Rush może idealnie wpasować się w przenośny sprzęt. Będzie to też ciekawy test dla NS, ponieważ w grze od Tango Gameworks liczy się przede wszystkim płynność. Najwidoczniej Switchowa wersja potrzebowała nieco więcej czasu. Miejmy nadzieję, że otrzymamy dopracowany port.

Warto wspomnieć, że dzisiaj oficjalnie zadebiutowała jeszcze jedna wersja gry Microsoftu. Mowa o Sea of Thieves na PS5. Czy Amerykańska korporacja zaoferuje w przyszłości kolejne produkcje na konkurencyjnych platformach. Czas pokaże. Satya Nadella oznajmił niedawno, że Microsoft osiąga duże sukcesy na PlayStation Store.

Microsoft i Bethesda z pewnością nie będą długo zwlekać z oficjalną informacją, więc wkrótce powinniśmy poznać datę premiery.

Źródło: Twitter

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper