Kontynuacja głośnej produkcji dostępna od dziś. Do obejrzenia na HBO Max

Filmy/seriale
21323V
HBO Max
Mateusz Kucharski | 22.04, 16:08

Na platformę HBO Max trafiła właśnie kontynuacja świetnie ocenianego serialu. Widzowie od dziś mogą zapoznać się z pierwszym odcinkiem.

Warner Bros. rozpoczyna tydzień od naprawdę mocnego rozszerzenia oferty. Na HBO Max trafił właśnie pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta". Zainteresować się nim powinny wszystkie osoby, które cenią sobie produkcje dokumentalne i true crime.

Dalsza część tekstu pod wideo

Robert Durst to milioner, który został oskarżony o zamordowanie kilku osób. Pomimo trwającego śledztwa, Durst nie został uznany winnym zarzucanych mu czynów. Dokument w szczegółach opowiada o tej głośnej sprawie. Twórcy serialu zdołali nawet dotrzeć do samego Roberta Dursta, który opowiedział swoją wersję wydarzeń. Pierwszy sezon zadebiutował w 2015 roku i liczył łącznie sześć odcinków. 

Po niemal 10 latach doczekaliśmy się drugiego sezonu, który również składać się będzie z sześciu epizodów. Od dziś dostępny będzie pierwszy z nich, a kolejne będą udostępniane co tydzień. Serial przedstawia wiele informacji, które do tej pory nie były powszechnie znane.

Pierwszy sezon The Jinx (nazwa oryginalna) mógł pochwalić się kapitalnymi ocenami. Krytycy wystawili serialowi recenzje, których średnia zatrzymała się na poziomie 96%. Widzowie byli w tym przypadku całkowicie zgodni. Serial uzyskał od nich również 96%.

Źródło: HBO Max

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper