Gracze w Helldivers 2 sieją spustoszenie. Rekordowa eksterminacja robaków!

Gry
2005V
Helldivers 2
Łukasz Musialik | 19.04, 17:36

Gracze „Helldivers 2” dokonali niemożliwego — wyeliminowali 2 miliardy Terminidów w mniej niż 24 godziny, zadziwiając samych siebie. 

Wyzwanie, które wydawało się nie do pokonania nawet w ciągu tygodnia, zostało zrealizowane w zaledwie 12 godzin. To osiągnięcie pokazuje, jak efektywni mogą być gracze, gdy mają odpowiednie narzędzia i motywację.

Dalsza część tekstu pod wideo
Helldivers 2 players have exterminated nearly 2 billion enemy bugs in the last 12 hours. They were given 5 days to accomplish the task. For SuperEarth!
byu/Ok_Speaker_1373 ingaming

Zadanie to było częścią nowego Major Order, a jego ukończenie oznaczało, że gracze zabijali średnio 167 milionów robaków na godzinę, czyli około 2,78 miliona na minutę. Nawet biorąc pod uwagę tylko graczy na Steamie, gdzie w szczytowym momencie było ich ponad 180 000, każdy z nich musiałby zabijać około 15 robaków na minutę przez 12 godzin i to bez przerwy.

Chociaż niektórzy gracze zastanawiają się nad dokładnością systemu liczenia zabójstw, z uwagi na doniesienia o możliwych błędach lub usterkach, to jednak nie ma potwierdzenia, że takie problemy rzeczywiście wystąpiły. Niezależnie od tych spekulacji, nie można lekceważyć determinacji i poświęcenia graczy w „Helldivers 2”, którzy nieustannie dążą do „rozprzestrzeniania demokracji” w swojej wirtualnej galaktyce.

To wydarzenie jest dowodem na to, że społeczność „Helldivers 2” jest nie tylko aktywna, ale również zdolna do mobilizacji i współpracy w osiąganiu tych samych celów. Z pewnością będzie to zapamiętane jako jeden z najbardziej imponujących wyczynów w historii tej gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Helldivers II.

Źródło: pcgamer.com

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper