Już dziś kolejne gry do wzięcia. Amazon Prime Gaming rozszerza ofertę

Gry
12010V
Prime Gaming
Mateusz Kucharski | 18.04, 13:34

Amazon udostępni dziś kolejne gry, które odbierzemy za pośrednictwem Prime Gaming. W zeszłym tygodniu firma umożliwiła nam pobranie m. in. Fallouta 76, teraz czas na następne tytuły.

Trzeba przyznać, że Prime Gaming od Amazonu jest naprawdę ciekawą usługą. Za dość niewielką kwotę otrzymujemy całkiem interesujące tytuły, które rozbudowują naszą cyfrową bibliotekę. Do tego dochodzą jeszcze inne korzyści z pakietu Prime. W zeszłym tygodniu dodane zostały aż 4 gry. Tym razem aktualizacja oferty jest nieco mniejsza, gdyż obejmuje dwie produkcje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niestety w tym tygodniu nie możemy mówić o dużych tytułach, więc niektórzy mogą być rozczarowani. Nie zmienia to jednak faktu, że warto odebrać zaprezentowane gry, jeśli opłacamy usługę. Od dziś dostępne będą następujące produkcje:

  • Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector’s Edition [Legacy Games Code]
  • Dexter Stardust: Adventures in Outer Space [Amazon Games App]

Wypada w tym miejscu przypomnieć, że w dalszym ciągu możemy odebrać gry z poprzednich tygodni. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to warto jest się tym zainteresować, gdyż mowa tu o kilku naprawdę dobrych produkcjach: Fallout 76 (PC/XBOX), Chivalry 2 (PC) Fallout Tactics: Brotherhood of Steel (PC) i inne.

Pełną ofertę dostępnych obecnie gier znajdziecie pod tym linkiem. Prowadzi on do oficjalnej strony Prime Gaming.


 

Źródło: Prime Gaming

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper