PS Plus na maj zostanie ogłoszone i trafi do graczy później. Poznaliśmy pierwszą grę!

Gry
8234V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Iza Łęcka | 17.04, 07:37

Od wczoraj użytkownicy PS Plus Premium i PS Plus Extra mogą zapoznać się z nowymi tytułami. Niestety, na kolejny zestaw produkcji zaczekamy nieco dłużej.

Sony pozytywnie zaskoczyło w kwietniu, oferując swoim subskrybentom aż dwie premiery w PS Plus Extra. Użytkownicy już teraz mogą sprawdzać Dave the Diver, natomiast 23 kwietnia ofertę wzmocni Tales of Kenzera: Zau – w tym dniu produkcja wspierana przez Electronic Arts trafi na rynek.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie mamy jednak dobrych informacji dla graczy, którzy wyczekują na zapowiedź PS Plus na maj. Redakcja Areajugones celnie dostrzegła, że tym razem kalendarz nie wpływa pozytywnie na ujawnienie i udostępnienie wybranych produkcji.

Sony zawsze prezentuje gry w ostatnią środę miesiąca, a PS Plus Essential trafia do graczy w pierwszy wtorek miesiąca. Jak się jednak okazuje – ostatnia środa kwietnia to 24.04, a pierwszy wtorek maja to 7.05. Producent nigdy nie decydował się na tak dużą przerwę pomiędzy ogłoszeniem a startem oferty, więc możemy doświadczyć opóźnienia.

Już wcześniej wielokrotnie byliśmy świadkami podobnych rozwiązań – PS Plus Essential na maj powinno zostać ogłoszone 1 maja, natomiast dopiero 7 maja produkcje trafią do subskrybentów. Nie jest to duża różnica, jednak warto o tym pamiętać, biorąc pod uwagę, że często już pod koniec miesiąca znamy zestawienie pozycji oferowanych przez producenta. Jednocześnie warto pamiętać, że kwietniowe propozycje z najtańszego wariantu usługi będą dostępne tydzień dłużej niż zazwyczaj.

Pierwszą grą, która będzie dostępna w ramach majowej oferty, będzie gra logiczna z elementami platformówki – Animal Well. Sony już promowało nowość na jednym z materiałów.

Źródło: Areajugones.sport.es

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper