PS Plus Extra i Premium na kwiecień dostępne! Znakomity zestaw gier dla posiadaczy PS5 i PS4

Gry
9130V
PS Plus
Iza Łęcka | 16.04, 10:12

Sony udostępniło zestaw gier dla użytkowników PS Plus Premium i PS Plus Extra. Na liście nie brakuje obiecująco zapowiadających się tytułów oraz mocnych pewniaków.

W kwietniu subskrybenci PlayStation Plus już mogli zapoznać się z pierwszymi grami, gdyż Immortals of Aveum, Minecraft Legends i Skul: The Hero Slayer wzmocniły katalog najtańszego wariantu usługi. To jednak sam początek atrakcji, a korporacja właśnie udostępniła zestawienie dla posiadaczy wyższych wersji abonamentu.

Dalsza część tekstu pod wideo

W zeszłym tygodniu Sony przedstawiło ofertę PS Plus Extra i PS Plus Premium na kwiecień, ale gracze nie otrzymają dzisiaj wszystkich zaplanowanych tytułów. Tales of Kenzera: Zau [PS5] zadebiutuje dopiero 23 kwietnia i zostanie automatycznie udostępnione w ramach abonamentu.

Producent PlayStation w kwietniu szaleje – Dave the Diver [PS4/PS5] również zadebiutowało w ramach PS Plus Extra. Doceniona, humorystyczna przygodówka dostępna dotychczas wyłącznie na PC i Nintendo Switchu znalazła się w abonamencie Sony.

W ofercie pojawiły się jeszcze dwie gry z serii LEGO, druga część The Crew czy też mniejsze pozycje pokroju Raji: An Ancient Epic, Nour: Play With Your Food oraz Oddballers.

PS Plus Extra na kwiecień:

PS Plus Premium na kwiecień:

PS Plus Essential na kwiecień:

Źródło: Sony

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper