PS Plus na kwiecień już dostępne. Gra Microsoftu na liście 3 produkcji

Gry
8285V
PS PLUS NOWY
Iza Łęcka | 02.04, 11:05

Początek miesiąca to czas uzupełnienia katalogu podstawowego wariantu PS Plus. Subskrybenci usługi mogą już sprawdzić 3 produkcje.

Sony nie rezygnuje z przyciągania odbiorców do swojego abonamentu – i to nie tylko kolejnymi, comiesięcznymi nowościami, ale również różnego rodzaju promocjami. Po wcześniejszym ogłoszeniu przyszedł czas na dodanie zapowiedzianych produkcji do biblioteki usługi.

Dalsza część tekstu pod wideo

W kwietniowym PS Plus Essential sprawdzimy 3 gry – Immortals of Aveum, Minecraft Legends oraz Skul: The Hero Slayer.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, to warto sprawdzić Immortals of Aveum. Tytuł opracowany przez Ascendant Studios, a wydany przez Electronic Arts, może Was zainteresować całkiem angażującym gameplayem – choć wydawca nie ukrywał, że pod wieloma względami start nowego IP okazał się ogromną porażką.

Kolejnym tytułem na liście jest Minecraft Legends, czyli gra wydana przez Microsoft, która zabiera nas jeszcze głębiej do sześciennego uniwersum. W momencie premiery nowość Mojang i Blackbird Interactive nie została aż tak entuzjastycznie przyjęta (średnia 70%), choć może pochwalić się kilkoma solidnymi elementami. Dodatkowo subskrybenci PS Plus sprawdzą także roguelike stworzony przez ekipę  SouthPAW Games , który zabiera nas do mrocznej krainy Demonicznego Króla.

PS Plus Essential na kwieceń

W połowie miesiąca powinniśmy jeszcze poznać propozycje, które wzmocnią PS Plus Extra oraz PS Plus Premium – pamiętajcie, że oferta z marca jeszcze obowiązuje.

Źródło: PlayStation

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper