Manor Lords to "jedna z najlepszych gier w historii". Pierwsi recenzenci zachwyceni polskim projektem

Gry
10238V
Manor
Bartosz Dawidowski | 15.04, 13:02

Manor Lords od dawna imponuje śliczną grafiką i średniowiecznymi bitwami. Czy polska gra zachwyci też gameplayem?

Niedługo się o tym wszyscy przekonamy. Manor Lords zostanie wprowadzona do dystrybucji na Steam już 26 kwietnia. Już teraz dostęp do gry uzyskali pierwsi recenzenci, którzy dzielą się na gorąco wstępnymi wrażeniami z gry rodzimego zespołu Slavic Magic.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwsze impresje recenzentów wydają się niezwykle pozytywne. Często bardzo krytyczny kanał Worth a Buy wychwala Manor Lords pod niebiosa, nazywając tego city-buildera "jedną z najlepszych gier w historii".

"Manor Lords to jedna z najlepszych gier w historii. (…) Dostajemy tu nową jakość w gatunku City Builderów. To jest gra lepsze od Settlers 2 i 3! (…) Nie wierzę w to, że pojawi się w tym roku na rynku lepsza gra od Manor Lords. To jest po prostu tak dobre. To jedna z najlepszych gier, w jakie grałem w trakcie mojego życia" - stwierdza redaktor Worth a Buy.

Tytuł przypomina według redaktora Worth a Buy najlepsze odsłony marki The Settlers, udoskonalając tę serię pod praktycznie każdym względem. Pełna recenzja gry pojawi się 24 kwietnia.

Bardzo entuzjastyczną opinię o polskiej grze wydał też kanał Morphologis, który chwali autora Manor Lords za praktycznie wszystkie aspekty tego projektu w średniowiecznych realiach.

Przypominam, że obecnie Manor Lords jest najczęściej dodawanym tytułem do listy życzeń na Steam.

Źródło: https://youtu.be/h0fDo0DTvL0

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper