Prime Video wie, czego chcą fani! Legendarny serial wreszcie dostępny!

Filmy/seriale
16656V
Amazon Prime Video
Łukasz Musialik | 11.04, 15:57

Prime Video, należący do Amazona, wzbogacił swoją ofertę o kultowy serial detektywistyczny „Columbo”. 

Fani mogą już teraz cieszyć się pierwszymi siedmioma sezonami, w tym odcinkami, których dotąd nie było na platformie SkyShowtime.

Dalsza część tekstu pod wideo

Serial z Peterem Falkiem w roli tytułowego porucznika Columbo, zyskał sławę dzięki swojemu unikalnemu podejściu do narracji, prezentując widzom sprawcę i motyw zbrodni na początku każdego odcinka. W tamtych latach było to dość innowacyjne rozwiązanie, znane jako odwrócony układ fabuły, pozwalało śledzić proces dochodzeniowy Columbo, który pod niepozornym wyglądem kryje bystry umysł detektywa.

„Columbo” zadebiutował w latach 70. na antenie TVP w Polsce i od tamtej pory był wielokrotnie emitowany przez różne kanały. Oryginalna seria, emitowana w latach 1968–1978 i 1989–2003, pozostaje jednym z najbardziej cenionych klasycznych seriali kryminalnych.

Chociaż nie ma jeszcze informacji o dostępności kolejnych sezonów na Prime Video, to już teraz widzowie mają szansę na ponowne spotkanie z jednym z najbardziej charakterystycznych detektywów telewizji.  „Columbo” na Prime Video to nie tylko nostalgiczny powrót do przeszłości, ale także okazja dla nowego pokolenia, by odkryć ten wyjątkowy serial.

Źródło: Prime Video

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper