Mario zaskoczył osoby czekające na samolot. Na jednym z lotnisk da się pograć za darmo na Nintendo Switch

Gry
743V
Nintendo Mario Airport
Grzegorz Cyga | 08.04, 20:06

Patrząc na branżowe doniesienia i wyniki sprzedażowe, można by pomyśleć, że Nintendo powinno być całkowicie skupione na przygotowaniu nowej konsoli. Tymczasem Japończycy wydają na Nintendo Switch kolejne gry i zorganizowali nowe wydarzenie, które ma je promować.

Nintendo nie zwalnia i wciąż wypuszcza nowości na Nintendo Switch. W ostatnich tygodniach Japończycy wydali remake Mario vs. Donkey Kong czy cieszące się niesamowitą popularnością Princess Peach Showtime. Jednak firma nie spoczywa na laurach, o czym świadczy nowe wydarzenie, które pozwala zagrać na Nintendo Switch za darmo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Firma zawarła współpracę z nowojorskim lotniskiem JFK International, na mocy której od 7 do 20 kwietnia na terenie lotniska będzie się odbywać wydarzenie "Nintendo Switch On The Go". W tym czasie fani i rodziny z dziećmi mają okazję, by w specjalnie przygotowanej przestrzeni na JetBlue's Terminal 5 pograć na Nintendo Switch.

Chociaż nie ujawniono, w jakie gry osoby, które będą na lotnisku mogły pograć, Nintendo ma zapewnić dostęp do najnowszych tytułów. Jednakże firma może też zaoferować nieco starsze produkcje, gdyż według redakcji Gamespot można było też zagrać w Super Mario Bros. Wonder.  

Źródło: Business Wire

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper