Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2015 20:53
Przetrwanie Harran - porady jak biegać i unikać zombie w Dying Light
1502V

Przetrwanie Harran - porady jak biegać i unikać zombie w Dying Light

Twórcy z Techlandu chcą przygotować graczy na każdą ewentualność w Harran. Z tego powodu dzisiaj możemy zapoznać się z drugim materiałem, który ułatwi Wam poruszanie się po mieście. Walka nie zawsze jest odpowiednim rozwiązaniem. 

Kolejni gracze zapoznają się z urokami Harran i z tego powodu autorzy gry chcą mieć pewność, że bez problemów poradzimy sobie z inwazją biegających trupów.

Dzisiaj możemy zerknąć na mały poradnik, na którym Maciej Bińkowski – Lead Game Designer – opowiada o poruszaniu się po mieście i unikaniu przeciwników. Ten pierwszy element jest niezwykle istotny w pozycji, który trzeba bardzo szybko opanować. W innym wypadku możecie bardzo szybko stać się przekąską dla zombiaków.

Zaprezentowany materiał to drugi odcinek dziennika deweloperów, dzięki którym nowi mieszkańcy Harran odnajdą się w tym nietypowym środowisku. Wczoraj otrzymaliśmy informacje o kooperacji oraz rozgrywce Nocnym Łowcą.  

Ta wiadomość to dobry moment na zadanie tego pytania – jak oceniacie bieganie po mieście w Dying Light? Twórcy oferują nam wystarczającą swobodę? A może wolelibyście, aby ten element został inaczej rozwiązany? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dying light gameplay Techland warner bros.