Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2015 20:45
Twórcy Evolve zapowiadają darmową zawartość - nie tylko tryby oraz mapy
604V

Twórcy Evolve zapowiadają darmową zawartość - nie tylko tryby oraz mapy

Najnowsza gra Turtle Rock Studios wywołała po premierze wiele negatywnych opinii. Graczom nie spodobało się, że w sklepie można kupić skórki do broni oraz postaci za ponad 650 zł. Autorzy postanowili przypomnieć, że o wiele ciekawsze treści dostaniemy całkowicie za darmo.

Kilka miesięcy temu autorzy Evolve zapowiedzieli, że wszystkie nowe tryby oraz mapy będą dostępne dla graczy za darmo. W tej sprawie postanowił wypowiedzieć się współzałożyciel studia – Chris Ashton.

Deweloperzy przygotowują nowe tryby, mapy oraz tryb obserwatora:

„Mamy nowe mapy z własnymi efektami, które będą dołączone do trybu Ewakuacji, tryb obserwatora, w którym szósty gracz będzie mógł oglądać spotkanie z perspektywy obu zespołów, gry rankingowe dla bardziej konkurencyjnych zawodników i nowy tryb rozgrywki, wszystko będzie w przyszłości dostępne za darmo.”

Następnie Ashton kontynuował wypowiedź przedstawiając kilka szczegółów:

„Nowe mapy są również piękne i bardzo różnorodne. Nowy tryb jest jeszcze w powijakach, ale pierwsze opinie były jak najbardziej pozytywne. Również tryb obserwatora będzie miłym dodatkiem.”

Ważne, że autorzy nie zapominają o balansie rozgrywki i pierwsza aktualizacja będzie kontrowersyjna:

„Pracujemy nad pierwszą aktualizacją balansu i jestem pewien, że będzie to kontrowersyjne. Jestem jednak przekonany, że gracze docenią, jak gra zmieni się pod wpływem aktualizacji.” 

Źródło: http://gamespresso.com/2015/02/17/evolve-developer-teases-ranked-games-spectator-mode-free-maps-and-new-game-mode/

Tagi: